SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 55m2 me qira në lagjen Bregu I Diellit.
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 55m2 me qira në lagjen Bregu I Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, te banesat e bardha, afër Sh.F. ILIRIA, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Ballkon
1 Shpajz

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »