SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE DARDANI - TE SANTEA^
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Dardani me saktesishte te Santea. BAnesa gjindet ne katin e 6 eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te veqant
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa ka klim, ngrohej qendrore me termokos, hapsire per parking..

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 83 88 66
+383 49 83 88 66 - viber
email: search-agency@live.com
o.be
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »