SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne lagjen nic
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
264 m²
ID e produktit :
192001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI ME QERA NE LAGJEN NIC

Shtepia gjendet ne lagjen NIC, ka 264m2. Shtepia eshte e re dhe e mobiluar me enterier dhe pajisje moderne.

Perdhesa: Qendrimin ditor te lidhur me terpezari e kuzhine dhe terase. Ne kete etazh eshte edhe nje banjo.

Kati i pare: ka 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo dhe 2 ballkona.

Nenkulmi: Librarin apo bibloteken me kendin per pune dhe qendrimin ditor me hapesiren per qendrim ditor apo TV hapesiren.

Te tjerat: Oborri 3 ari i rregulluar dhe i rrethuar me gjelbrim, 2 vend per parkimin e dy veturave bunari per ujitje dhe garazha e pajisur me rezervuar te ujit 1000 litra dhe kaldajen me pelet, system i alarmit personal dhe sistemi i ftohjes Air conditioner

Nr kontaktues tel+viber045905717Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »