SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10 ari ne berrnic te eperme
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:36
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
192002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Bernic te Eperme urgjent. 10 ari dhe me mundesi te ndarjes nga 5 ari per shitje. Parcela gjendet 250m prej rruges se asfaltuar dhe ka rruge kadastrale deri ne parcelle, me te gjithe infrastrukturen percjellse uje, kanalizim, rryme, telefoni. Pamje atraktive. Cmimi 5000 euro per ari

Nr kontaktues tel+viber045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »