SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PENT HOUSE - Objekti A1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
241 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi
ID e produktit :
192006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PENT HOUSE - Objekti A1

Pent House ka kete permbajtje:

1.Sallonin me kuzhine
2.Dhoma te fjetjes-4 dhoma, (2 prej tyre me banjo te veten brenda dhomes)
3.Depo e madhe per shume qellime
4.Depo e kuzhines
5.Banjo dhe
6.Wc

Info: 044 / 176 - 176
Informata rreth publikuesit
ximi
Vushtrri
044176176
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »