SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Banesa me Qira ne Bregun e Diellit Afer Shkolles Ismail Qemali
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Banesa me Qira ne Bregun e Diellit
Afer Shkolles Ismail Qemali

Kati: 3
60m²


Posedon


- Sallon
- Kuzhine
- Dhome te Gjumit
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
- Termokos


Interneti dhe kablloviku hyn ne çmimin e qiras.Çmimi: 230 Euro
Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38344808806
+38344808806 Viber
+38344808806 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
+38344808806
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »