SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 54.25m2 në shitje në Dardani.
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
192008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Dardani mbrapa Postes se Madhe dhe ndodhet në katin e 8-të me një pamje të hapur kah rruga kryesore.
Banesa është tërësisht e mobiluar, e renovuar, posedon ngrohje qëndrore me TERMOKOS dhe kondicioner. Gjithashtu banesa posedon depo në të njejtin kat të baneses.
Objekti posedon ashensor dhe mirëmbahet vazhdimisht.
Banesa shitet edhe me mobilje, cmimi 63 000 euro.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Shpajz
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »