SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NË ULQIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
192010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objektet ne ULQIN

Objektet ne Ulqin jane nje vazhdim i punes tone si Kompani e ndertimit jasht vendit, me konktret tashme edhe ne Ulqin, tek "Fusha e Ulqinit".

Objekti permban nje etazhitet P+4 dhe ne cdo kat do ket nga 3 banesa, ne total 15.
Informata rreth publikuesit
ximi
Vushtrri
044176176
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »