SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes per Zyre me qera ne B.Diellit 200E
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes per Zyre me qera ne B.Diellit 200E

Leshohet banesa per zyre me qera ne lagjen Bregu Diellit.
Banesa gjendet afer shkolles fillore "Ismail Qemajli" perkatesisht afer Anaderm.
Banesa gjendet ne katin e 1(pare).
Banesa eshte e madhe 85m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
2 Dhoma Pune
Ballkon
Banjo
Koridor.
Banesa eshte teresisht e renovuar dhe e gatshme per zyre.
Qmimi:200

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »