SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 64m2 në shitje në Dardani.
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
192015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Dardani afër Postes së Madhe.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 2 Hapsira Pune dhe 2 WC.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »