SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 13.20 ari truall me kushte urbanistike ne lagjen Sofalia
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:09
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1320 m²
ID e produktit :
192017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 parcella me nga 6.60 ari truall, gjithsej 13.20 ari ne lagjen Sofalia, me kushte urbanistike qe i nevojiten, si uje, kanalizim, dhe eshte e perfshire ne planin urbanistik, rruga eshte ne shtrim e siper me katror.
Qmimi 12.500 euro per ari.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »