SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 232m2 ne 3 ari truall ne Lagjen NIC
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
232 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 232m2 ne 3 ari truall ne Lagjen NIC ne Qagllavicë. Shtepia eshte e re dhe e mobiluar,.
Ka kete renditje te hapesires:
Perdhesa:
- Qendrimi ditor me kamin, kuzhine e trapezari, banjo, koridor, garazhe dhe terase
Kati i pare:
- 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, koridor dhe 2 ballkona.
Nenkulmi:
- dhome e gjumit, banjo dhe depo
Oborri 3 ari i rregulluar dhe i rrethuar me gjelbrim, 2 vende per parkimin e dy veturave, bunari per ujitje, garazha.
Qmimi eshte 150.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »