SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 84m2 te Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€67,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
192020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 84m2 te Mati 1.Banesa ka pamje nga lindja dhe gjendet afer Viva Fresh rendi i dyte i ndertesave te Eulex dhe eshte ne katin e 4te.
Banesa ka kete renditje
- 2 Dhoma Gjumi
- Salloni i Madh
- Kuzhine
- Terpezari
- Banjo
- WC
- Ballkon
- Ngrohje Vetanake
- Ashensor
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »