SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 63m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
192021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) 63m2 me qira ne Qender ne Rr,Agim Ramdani e cila ndodhet ne katin e I-re dhe posedon dy hapsira te medha pune te pershtatshme per veprimtari te ndryshme.
Banesa ka pamjen nga rruga kryesore ne nje zone shume te frekuentuar.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »