SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte-Shtepia ne shitje SH129
Çmimi :
€390,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
192024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte prej 499,000 ne 390,000 dhe per gjysmen e vleres pranohen banesa... Shtepia gjindet ne rrugen Zenel Salihu, ne afersi te gjykates apo perball ish shkolles se muzikes . Ajo ka 500 m2 dhe eshte ne 3 kate. Shtepia eshte ndertim i ri dhe katin perdhese e ka te pregaditur per biznes, ndersa dy kate tjera jane banim. Ajo ka 5 dhoma gjumi, 2 dhoma dite, 1 kuzhine, 3 banjo, 1 wc, garazh dhe podrum. Shtepia eshte e paisur me te gjitha elementet per jetese ka ngrohje qendrore, rezervoar uji, telefoni etj. Cmimi i shtepise tani eshte zbritur prej 499.000 ne 390.000 euro dhe ka mundesi te ndrrimit gjysen e vleres me banesa dhe pjesa tjeter kesh.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »