SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne rrugen c
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me qira ne rrugen c
Banesa gjindet ne katin e tretë dhe ka këtë renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dy dhoma gjumi
* Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa ështe e re me mobile te reja
Çmimi 300 euro

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »