SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qira në Veternik
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
19203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtepia me qira ne Veternik .Shtepia eshte e rregulluar dhe e mobiluar ka 5 dhoma gjumi,2 sallona,2 kuzhina,5 banjo,terrace,oborr ,
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »