SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje lokali 16m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€18,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
192030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje lokali 16m2 ne Qender.Lokali(podrumi) gjendet ne rrugen "Rexhep Luci" dhe eshte i pershtatshem per shume veprimtari.
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »