SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Lokali në Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Madhësia :
134 m²
ID e produktit :
192031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet afër Shkolles Fillore "Hasan Prishtina",dhe parkut të Ulpianës.Lokali është i ndarë në dy nivele dhe ka një siperfaqe , përdhesa 64m2 dhe bodrumi 70m2.Lokali është i përshtatshëm për ndonjë Ordinancë,Zyre etj.

Çmimi : 1200 €

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »