SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Mat 1
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Mat 1 ndertim I VG Construction
Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka këtë renditje:
*Sallon
*Kuzhine
*Nje dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Çmimi 50 000

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »