SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 59m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 59m²

Shitet banesa me nje dhome gjumi, dhome ndeje dhe kuzhine.
Banesa eshte ne katin -III-
Banesa eshte e re, ka dokumentacion te rregullte dhe e gatshme per banim.
Banesa gjendet perball Sh.F. “Abaz Ajeti”, Gjilan ose afer qendrave tregtare (Viva Fresh store, Interex, ETC).
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »