SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË në Qendër të Sllovenia Sporti afër Hotel Siriusit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
192035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Qendër të Sllovenia Sporti - Prishtinë të Hotel Siriusi Rr. Tringë Smajli. Kati 4-të. Sipërfaqja (80m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar, ashensor funksional, interfon etj...

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »