SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qera ne Kamnik (banesat e kalterta)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera ne Kamnik (banesat e kalterta)

Jepet banesa me qera, me dy dhoma gjumi dhe dhome te ndejes + kuzhine.
Banesa eshte e pamobiluar (posedon vetem kuzhinen).
Banesa eshte ne katin -II-
Banesa gjendet ne lagjen Iliria (Kamnik), Gjilan.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »