SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lakrishte 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese ne Lakrishte, afer Bill Clinton, gjendet ne katin e 10-te, eshte komplet e mobiluar, ka lift funksional, 85m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
- koridor
Qmimi 400euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »