SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mat, afer shkolles Pavaresia
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
192042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne rrugen Muharrem Fejza / Mati 1 , ka afer shkollen fillore ‘Pavarsia’. Eshte ne katin e 6-te, e mobiluar dhe e pa banuar me pare. I ka te gjitha kushtet e nevojshme te jeteses se rehatshme per familje.

Banesa posedon:

» Sallon me kuzhine
» Dhoma e fjetjes per qift
» 2 dhoma te fjetjes per femije ose te rritur
» 2 banjo
» Koridor
» Ballkon

Ka uje, rryme 24h, parkingun privat nen ndertese, liftin funkcional.

Banesa leshohet vetem per Familjar.
Cmimi 380 euro.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »