SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira mrapa Maxi 24h, te Mamunia bar 220euro
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
192044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen mbrapa maxi 24h, me sakte mbrapa Mamunia bar ne Bregun e Diellit, objekti Alko Impex. Banesa ka siperfaqe prej 61 m2, objekt i ri, eshte ne katin e pare dhe e mobiluar.

Posedon:

» Sallon me kuzhine
» Dhome gjumi
» Banjo
» ballkon

Objekti posedon uje 24 ore me rezervuar. kamera sigurie. hyrje me kartel.

Cmimi 220 euro.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »