SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 72m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€61,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
192045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 72m2 ne Qender.banesa ndodhet prapa hotelit Sirius.Banesa ndodhet ne katin e 3te dhe ka kete renditje:sallonin me kuzhine,2 dhoma gjumi, banjon dhe ballkonin.
049406434/049157113/049445711/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »