SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira afer Domit te Pleqve 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
192046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira afer domit te pleqve, afer american sports bar. Banesa ka nje dhome gjumi te adaptuar, kuzhine dhe dhome e ndejës dhe ballkon.

Cmimi 200 euro.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »