SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
192047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne Lagjen Dardania, te bashkesia e 3-te lokale. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te rregullt, e pershtatshme per banim.

Posedon:

» Dhome gjumi
» Kuzhine
» Sallon
» Banjo
» Koridor
» Ballkon

Cmimi 250 euro

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »