SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane, te Fontana 270 euro
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 23:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e renovuar komplet dhe me te gjitha mobiljet e reja ne lagjen Ulpiana, te fontana e cila gjendet ne katin e 6 dhe ka lift funkcional.

Banesa ka kete renditje:

» Sallon me kuzhine,
» Dhome gjumi,
» Banjo
» Koridor
» Ballkon

Banesa posedon te gjitha elementet e nevojshme qe iu duhet nje familje, ka ngrohje qendrore nga termokosi si dhe parking te mjaftueshem.

Banesa eshte e lire nga 1 qershori.
Cmimi 270 euro.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »