SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm 9.72 ari Truall në shitje në Bërnic të Epërme Komuna e Prishtinës
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
10 m²
ID e produktit :
192051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm 9.72 ari Truall në shitje në Bërnicë të Epërme Komuna e Prishtinës.
Trualli është i ndarë në dy troje të ngjitura (njëra 5.16 ari) dhe (njëra 4.56 ari)
Cmimi 6000 euro/ari (diskutushem)
Code 20024
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »