SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Emshir(Kalabri)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
192054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Emshir(Kalabri)
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Oborr
Cmimi 300 euro
Code 10051
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »