SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Banesat e Bardha Bregu Djellit
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
192058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Banesat e Bardha Bregu i Djellit te viva fresh store. Dhe posedon-Kuzhinë-Sallon-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Terraca-Koridor -Qmimi 850€ m2-Tel; +38345411447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »