SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN OSE IPEN ME QIRA LOKALET Te RRETHI NE GJILAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Madhësia :
114 m²
ID e produktit :
19209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN LOKALET NE OBJEKTIN PLISI GROUP GJILAN.-Te gjitha lokalet ne objekti plisi ne gjilan posedojn.

-Banjo per secilin lokal dhe tush.

-Geberit.

-Hidrant per secilin loka ne ras fatketesije.

-Keramik klasit par 800x800.

-Reklam per selin lokal.

-3 gjama njeri gjam eshte (llove per mos depertimin e rrezeve ultraviolete)

• Qmimi shum i arsyshem.

-Na viziton ne zyren tone ne gjilan ose per mes www.facebook.com/plisigjilan 

Kontakt:
• 377 44 615 715
• 386 49 553 554


••+377 45 576 567 Viber Falas vetem SMS
+386 49 553 554.
Informata rreth publikuesit
PLISI
Gjilan
049553554
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »