SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese eksluzive ne shitje ne Mati 1, Objekti "HYJNESHA", me siperfaqe 86m2, kati 1
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese eksluzive ne shitje ne Mati 1, Objekti "HYJNESHA", me siperfaqe 86m2, kati 1.

Banesa ka kete renditje:
- dhoma e dites sebashku me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo,
- wc dhe
- ballkon.

Banesa ka siperfaqe prej 86.34m2, eshte ne katin e pare, me orjentim shume te mire ne lindje.

Çmimi eshte 850euro per m2.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
| 045 80 80 01 |
| +38345808001 | viber

web.facebook.com/Hartaepronave/ 
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#banesa #shitje #hyjnesha #kawagroup #prishtina
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »