SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Breg te Diellit, kompleksi Famis, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ne menyre moderne, e pa banuar me pare, 70m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »