SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira DQ088
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
192094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet ne rrugen Jusuf Gervalla ne afersi te stacionit te autobusave. Objekti ka siperfaqe prej 160m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 1.600euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »