SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje/me qira (Qyteza Pejton) Prishtine
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:51
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
192099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne qender te qytetit,
Qyteza Pejton, rruga Pashko Vasa nr.42.

Siperfaqja e shtepise 320m² Bruto.

Çmimi i shitjes: 280,000.00 Euro (i negociueshem)
Çmimi i qirasë: 1,600.00 Euro/muaj

Shtëpia përmbanë:
- Koridor hyrës
- 5 Dhoma
- 2 Kuzhina
- 3 Banjo
- 3 Koridore
- 1 Terasë
- 3 Ballkone
- Garazhë për 2 vetura

Kontakt: 045/648-119 dhe Viber +38345648119
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »