SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia SH271
Çmimi :
€340,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
192100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Mat1 ne rrugen Muharrem Fejza e shtrire ne nje hapsire prej 3.6Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 360m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, pese dhoma gjumi dhe tri banjo. Shtepia shitet me cmim prej 340.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »