SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 36m2 me qira per nderkombetar te Qafa !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
192112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsoniere)36m2 me qira per nderkombetar te Qafa.
Banesa ndodhet ne katin e X-te me (lift) ne nje zone mjaft te qete.
Banesa eshte mire e rregulluar dhe eshte e pershtatshme per nderkombetar.
Banesa eshte e rregulluar me standarde evropiane ne menyr qe te gjeni rahatin tuaj,
-Rahatis tuaj ju shtohet edhe pamja tejet e bukure.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »