SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 140m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:02
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
192113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Pejton, ka gjithsej 140m2 të ndara në dy kate.
Kati përdhesë 70m2 ka 1 Hapsirë të madhe pune dhe 1 WC dhe kati bodrum 70m2 ka 2 Hapsira pune (hapsirat mund të ndryshohen sipas kerkesës).
Lokali gjendet në një vend shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »