SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 me qira per nderkombetar te Qafa !DETA
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
192127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 me qira per nderkombetar te Qafa.
Banesa ndodhet ne katin e XI-te me lift dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Banjo
-Ballkon
-Ngrohje Qendrore
-Klime
Banesa eshte e rregulluar me standarde evropiane ne menyr qe te gjeni rahatin tuaj,
-Rahatis tuaj ju shtohet edhe pamja tejet e bukure.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »