SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE në rrugën B(ndërtim i vjeter)
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
192135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE në rrugën B(ndërtim i vjeter)..Bregu i Diellit..▪️Banesa ka sipërfaqe 50m2NETO është në katin e 4.ka pamje ka rruga B(jug-lindje)..gjendet perball ROYAL PLAZA dhe Maxi 24h..▪️Banesa ka një organizimi të brendshmë shum të mirë ka këtë rënditje:—qëndrim ditor/—kuzhina/—dhoma e fjetjes/—banjo/— terasa/▪️Banesa ka një pozitë mjaftë të mirë për banim,gjendet afer shkolles fillore.ambulances.po ashtu ka qasje të lehtë në të gjith qytetin.,hapsirë të madhe gjelbëruse,parking të mjaftueshëm..etj▪️Banesa i posedon të gjitha dokumentet e pronsis(FLETEN POSEDUSE).. Qmimi 59000 diskutohet Info: +38345653447Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »