SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Ulpiane te Fontana e Renovuar
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
192136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, te Fontana, e renovuar komplet dhe me te gjitha mobiljet e reja . Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te me lift.

Lirohet me 1 Qershor

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon dhe kuzhine
Banjo
Koridor
Ballkon

Qmimi: 270 euro


Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »