SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te salla 1 tetori
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira te salla ni tetori banesa gjindet ne katin e gjasht dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues tel+viber045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »