SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
"Shitet banesa me lagjen Arberia(DRAGODAN) 82 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
192143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe prej 82.7 m2 ne lagjen arberia ne Prishtine ne katin e 4-te dhe ka kete renditje:

-dy dhoma gjumi
-sallon dhe kuzhine
-banjo
-tualet
-depo
-korridori
-terrase

Per me shume info :

VIArchitectes dhe patundshmeri
044 610 748
+377 44 610 748 (VIBER)
EMAIL:viapatundshmeri02@gmail.com
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »