SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë - Zyre 70m2 me qira në Dardani.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
192147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Dardani te Kurrizi dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka gjithsej 3 Dhoma (Hapsira Pune), 1 Banjo, 1 WC dhe 1 Shpajz.
Banesa është shumë e përshtatshme edhe për veprimtari biznesi si: zyre, ordinancë etj.
Banesa ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe me Rrymë (në rast nevoje), si dhe ka parking për 2 vetura në oborr.
Në cmimin e qirasë janë të përfshira uji dhe mbeturinat.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »