SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË Komode e mobiluar në Fushë Kosovë rruga Dardania kati i 2-të 65m²
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
192148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode e mobiluar në Fushë Kosovë Rr. Dardania përballë Fivestar Fitness. Kati i 2-të. Sipërfaqja (65m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Depo

- Ballkon

E mobiluar komplet, ashensor funksional me kartelë. interfon.

- Çmimi 37,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »