SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 35.5+8m2 në shitje në Dardani.
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
192152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 35.5m2 në Fletë Poseduese plus 8m2 Ballkoni që në total është 43.5m2.
Banesa gjendet në Dardani te Kroi i Bardhë, ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ka pamje të bukur kah rruga.
Çmimi eshte i padiskutueshem.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Banjo
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »