SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane 2+1
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
192164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne Tophane afer komunes se vjeter (gjygji i qarkut) dhe qafes te Bahollet. Banesa posedon 98m² dhe gjindet ne katin e 5-te (lifti funskional me qip). Te gjitha mobilet jon te reja dhe moderne.

Renditja:

» 2 dhoma gjumi
» Sallon me kuzhine
» Ballkon
» Banjo
» Koridor
» Shpajz

Banesa eshte shume e nxehte gjat dimrit, ndersa gjat veres eshte e flladitshme.
Gjithashtu posedon parking privat personal me dirigjues.
Qmimi eshte i pa negocijushum 280+30 garazha.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni :

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »